O nas

Jesteśmy firmą rodzinną z 40 letnim doświadczeniem stolarskim oraz ogromną pasją do tworzenia inspirujących produktów nadających świeżość i oryginalny nastrój do wnętrz. Drewno jest w naszych domach od zawsze , nadaje ciepła, spokoju i wytrwałości. Jest plastyczne, mocne i każdy jego element jest niepowtarzalny, co zapewnia unikatowość i pewność, że taki wzór nie znajduje się w żadnym innym domu na świecie. Pasja do drewna oraz nowoczesny design zrodziły serie mebli, które chcielibyśmy Państwu zaprezentować. Nie stoimy w miejscu, także proszę spodziewać się systematycznie nowych produktów. Zostańcie z nami !

Mając bardzo dużą praktykę oraz kilku osobową kadrę inżyniersko projektową, realizujemy wszelkie zamówienia nietypowe i jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów.

W ramach kompleksowej realizacji oferujemy bezpłatną konsultację, aranżację i projekt. Zapewniamy własny transport i profesjonalny montaż. Firma nasza spełnia wszystkie wymogi stawiane oferentom w przetargach publicznych i gwarantuje najwyższy standard oferowanych produktów i usług.